• 11.12

  Valminud Laenud eraisikult on tegevuskava ajalooväärtuslike kivihoonete energiatõhususe suurendamiseks

  Valminud on tegevuskava, mille eesmärk on energiakasutuse vähendamine ja energiatõhususe suurendamine Eesti ajalooväärtusega kivihoonetes. Tegevuskava on üks olulisemaid rahvusvahelise projekti CO2OL Bricks väljundeid Eestis. 

 • 04.05
 • 06.02

  Co2ol Bricks seminar 14.02. omanikele

  14.veebruaril toimub Tartus Dorpati keskuses ajalooväärtusega hoonete energiatõhususe suurendamise teemaline seminar omanike vaatenurgast. 
 • 06.02

  Co2ol Bricks - energiatõhususe suurendamine ajalooväärtusega hoonetes

  Algas rahvusvahelise projekti Co2ol Briks kolmas ja viimane tegevusaasta, mille jooksul koostatakse strateegia ajalooväärtusega kivihoonetes energiakasutuse vähendamiseks ja energiatõhususe suurendamiseks. Strateegia loomisel kaasatakse aktiivselt huvi- ja sidusgruppide esindajad – majaomanike, korteriühistute, riigi, kohalike omavalitsuste, arhitektide, ehitajate, kinnisvarahaldurite jt esindajaid. 

 • 30.06

  Paldiski aiandusühistute juhtide koolitus lõppes hea väljavaatega tulevikku

  6.juunil lõppes 6-päevane keskkonnakoolitus Paldiski aiandusühistute juhtide juhtidele. Huvi koolituse vastu oli suur - osales 20 ühistujuhti.
  Koolitusel käsitleti keskkonnajuhtimist Paldiski Linnavalitsuses, eritähelepanuga ehitiste "seadustamisele" ja säästvale renoveerimisele, samuti jäätmekäitlusele.
  Ühistujuhtidele meeldis eriti meeskonnakoolitus ja nõustamisalane koolituspäev, kus tutvuti ka Narva Aiandusühistute Liidu kogemustega.
  Osalejatelt tulnud tagasiside järgi  oli projekt väga  teretulnud ja õigeaegne - saadi palju kogemusi ja edaspidi võetakse kindlasti ette ühistegevusi.
  Projekti rahastasid Keskkonnainvesteeringute Keskus ja  Paldiski Linnavalitsus.
 • 06.03

  Ekspordikoolitus klastrijuhtidele: esmakordne ja kasulik

  Projekti Baltic Supply raames toimus 4-päevane ekspordikoolitus Eesti klastrijuhtidele. Osalesid 8 klastri tegevjuhid ja arendusjuhid.
  Koolitus keskendus klastrite kui organisatsiooni ekspordikõlbliku teenuse väljatöötamisele ning ekspordiplaani koostamisele.
  Koolitatud lahkusid koolituselt ekspordiplaani kavandiga.

 • 13.11

  Uus turunduskanal ettevõtjaile!

  Projekti Baltic Supply raames 2012.a. lõpuni tasuta teenus eksportivaile ettevõtjaile
 • 30.09

  Projekt "Ringid Vees" pälvis 2010. aasta keskkonnateo tunnustuse

  Nii nagu igal aastal traditsiooniks tunnustas Keskkonnaministeerium ka 2010.aastal eeskujulikke organisatsioone ja kodanikke, kes panevad meid ümbritseva keskkonna särama nii armastusest kui hoolivusest.2010.aastal osales konkursil 5 keskkonnateo ja 20 keskkonnateokese kandidaati. Märksõnadeks projektis olid: keskkonnaharidus ja säästlik eluviis.